Apie mus

Kas mes esame
ELIT Events Baltic - UAB „Lithuanian tours" konferencijų ir skatinamųjų kelionių skyriaus prekinis ženklas. UAB „Lithuanian tours" įsteigta 1991 metais. Ji ir šiandien yra viena didžiausių ir labiausiai patyrusių atvykstamojo turizmo, skatinamųjų kelionių bei konferencijų organizavimo įmonių.

Mes siūlome pačius geriausius sprendimus
Mūsų specialioji sritis - konferencijų, kongresų, seminarų, skatinamųjų kelionių organizavimas, taip pat teikiame kvalifikuotas paslaugas visuomeninėms organizacijoms. Mūsų komandą sudaro profesionalūs, kūrybingi, patyrę specialistai. Rengiant programas mes atsižvelgiame į kiekvieno kliento interesus ir poreikius.

Mes padedame jums kiekviename projekto etape
Garantuojame glaudų bendradarbiavimą, efektyvų darbą, draugišką ir profesionalų aptarnavimą.

Daugiau

Naujienos

Pramoga komandos formavimui

Pramoga komandos formavimui

Išmaniosios orientacinės varžybos!

Žaidimas organizuojamas į pagalbą pasitelkus išmaniąsias technologijas - planšetinius kompiuterius. Juose instaliuotos unikalios aplikacijos - užduotys.

Daugiau

2014/07/10

Medžioklės turas!

Medžioklės turas!

Gal jūsų įmonės nariams ar Jūsų VIP klientams patinka medžioti? Jei norite suderinti savo pomėgius ir verslą mūsųmedžioklės turas Lietuvoje puikus sprendimas! Susisiekite su mumis dėl išsamesnės informacijos.

Daugiau

2014/06/17

ELIT Events Baltic dalyvaus ITB Berlin parodoje

ELIT Events Baltic dalyvaus ITB Berlin parodoje

ELIT Events Baltic prisistatys pasaulinėje konferencijų, skaitinamųjų kelionių ir renginių organizavimo parodoje ITB, kuri vyks š.m. kovo 5-9 dienomis Berlyne, Vokietijoje.

Daugiau

2014/02/17

ELIT Events Baltic dalyvaus CONVENE 2014 renginyje

ELIT Events Baltic dalyvaus CONVENE 2014 renginyje

Š.m. vasario 12-13 d. ELIT Events Baltic dalyvaus antroje tarptautinėje parodoje-kontaktų mugėje *CONVENE*, skirtą Baltijos šalių konferencijų turizmo verslo atstovams. 

Daugiau

2014/01/23

Motyvacinės kelionės patirtis Vilniuje

Mes rūpinamės savo klientais nuo projekto idėjų, pilno programos parengimo iki renginio dalyvių atvykimo į Vilnių ir programos įgyvendinimo. Mūsų video klipuose pamatysit, ką veikia mūsų klientai visos kelionės metu, pajausite jų emocijas ir susipažinsite su veiklos galimybėmis Vilniuje ir apylinkėse. Pažiūrėkite mūsų Youtube kanalą ir išsirinkite programą savo renginiui.

Daugiau